O nás

KTO SME

Bageterie Boulevard je moderný, dynamicky sa rozvíjajúci koncept reštaurácií rýchleho občerstvenia s francúzskym šarmom. Našou špecialitou sú chrumkavé bagety plnené originálnymi, a predovšetkým kvalitnými surovinami, vždy na mieste upečené a čerstvo pripravené na vaše želanie.

Tešiť sa môžete aj na špeciálne sezónne menu, ktoré pre BB pripravujú najvyhlásenejší šéfkuchári a obmieňa sa každé tri mesiace. Nájdete u nás ale aj poctivé a originálne polievky, sofistikované dezerty, sladké pečivo, jogurty a svieže zeleninové i ovocné šaláty alebo špeciálne bohaté raňajkové menu. Báječné jedlo môžete zapiť domácim ice tea, ovocným smoothie alebo napríklad horúcim zázvorovým čajom. 

Bageterie Boulevard je reštaurácia pre zaneprázdneného mestského človeka, ktorý hoci sa ponáhľa, nemieni robiť kompromisy. Pre človeka, ktorý si chce vychutnať vyvážený, kvalitný a zdravý produkt v inšpiratívnom prostredí.

Sme držiteľmi prestížneho ocenenia Superbrands pre rok 2014.

Chef menu už pripravili:

KVALITA A ORIGINALITA

Všetky použité suroviny starostlivo vyberajú a testujú naši skúsení nákupcovia v spolupráci s šéfkuchármi i celým tímom BB. Hľadáme pre vás tie najlepšie potraviny na trhu. V našich bagetách nájdete aj pre fast food veľmi netypické originálne ingrediencie. Pretože používame chuťovo výrazné poctivé suroviny, každá z náplní má len tri až šesť prvkov, ktoré bohato uspokoja vaše chuťové poháriky. Bagety pečieme vždy na mieste a plníme ich až na vaše želanie, aby boli stopercentne čerstvé a chrumkavé. Naším heslom je: "Buď to najlepšie, alebo radšej nič" a tým sa pri príprave našich bagiet bez výnimky riadime. Snažíme sa tiež používať sezónne a lokálne suroviny, a to predovšetkým v Chef menu, ktoré pre nás pripravujú tí najlepší šéfkuchári.

Kontakty

Martina Hájková – zástupca marketingového oddelenia
marketing@boulevard.sk

Jaroslava Drábková – personalista
praca@boulevard.sk

Pavel Fikar – investičný manager a manager výstavby
pfikar@bb.cz

Markéta Krejčíková – expansion & franchise manager
franchising@boulevard.sk

Daniela Hadviždžáková - BBBOX
dhadvizdzakova@bb.cz

Crocodille ČR, spol. s.r.o.
Poděbradská 55/88
198 00 Praha 9

Telefon recepcie: 283 061 711
Fax recepcie: 283 061 723

IČ: 43001343
DIČ: CZ 699003920

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz