MOJE BB

VERNOSTNÝ PROGRAM

Staňte sa aj vy majiteľom vernostnej karty Bageterie Boulevard! Pravidlá sú jednoduché. Kupujte bagety a každú piatu získate iba za polku jej ceny. Tak čo vy na to?

Na ktorejkoľvek prevádzke požiadajte o kartičku a aktivujte si ju pomocou formulára nižšie. Vernostnú kartu môžete okamžite začať používať v ktorejkoľvek reštaurácii bageterie Boulevard.

 

Majte svoju kartu stále vo vrecku!

Nahrajte si svoju vernostnú kartu BB do mobilu.

PORTMONKA

Nahrajte si BB vernostnú kartu do Portmonky. Je to jednoduché a za chvíľu hotové. Nájdite v aplikácii bageterie Boulevard, pridajte číslo vernostné karty a uložte. Hotovo! Od teraz môžete nechať plastovú kartičku pokojne doma;). Viac o aplikácii tu.

STOCARD

Nájdite bageterie Boulevard na Stocard, zadajte číslo svojej BB vernostné karty a zbierajte body za bagety pri každej návšteve.
Viac o aplikácii tu.

WALLET

Už máte svoju vernostnú kartu uloženú v aplikácii Stocard? Výborne! Teraz si ju môžete zdieľať aj do Apple Wallet. Uloženú kartu stačí iba rozkliknúť a v spodnej časti zvoliť možnosť Zdieľať kartu. Objaví sa menu, kde kliknite na Pridať do Apple Wallet. Potom už stačí pridanie potvrdiť tlačidlom Pridať v pravom hornom rohu obrazovky. Tada a vaša karta je vo virtuálnej peňaženke :).

 

AKTIVÁCIA VERNOSTNEJ KARTY

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz